0850 466 0 412
Para Birimi Seçimi

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.


Ürünlerimiz işçilik ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

Ürünlerimizde koşulsuz iade mevcuttur.

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde iade süreniz bulunmaktadır ve ürün kurulumları firmamıza ait değildir. 

Basit ve anlaşılır şekilde tasarlanan montaj şemalarımız ve kurulum videoları ile ürünlerinizin kurulumlarını kolayca yapabilirsiniz.

Herhangi bir aksi durumda sizlere destek olacak teknik ekibimizin bir telefon kadar yakınınızda olduğunu unutmayın. 

Formu Doldurarak www.demopa.com.tr Üzerinden Verdiğiniz Siparişin İade 'sini veya Değişimini talep Edebilirsiniz.

Formu Doldurduktan sonra müşteri temsilcimiz iade işlemi ni gerçekleştirmeniz için kargo kodun sizlere bildirmek üzere, e mail, mesajla veya sizleri arayarak bildirecektir. Bu sebepten dolayı formu eksiksiz ve tam doldurmaya özen gösteriniz.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İADE & DEGİŞİM FORMU

DESTEK TALEBİ (zorunlu)
GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTERMİSİNİZ
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.